Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recruiting Administrator

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

McKinsey EMEA Shared Services
W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, m.in. w dziedzinie: finansów, kadr, komunikacji wizualnej, usług asystenckich i innych operacji biznesowych.
Miejsce pracy: Poznań
Zadania
  • współpraca z rekruterami w j. angielskim
  • zarządzanie bazą danych (weryfikacja dokumentów, uaktualnianie danych)
  • zdalne wsparcie procesów rekrutacyjnych (weryfikacja CV, wysyłanie zaproszeń, sprawdzanie testów, wprowadzanie wyników do bazy danych, planowanie rozmów rekrutacyjnych rezerwacje pokoi)
  • stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z kandydatami
  • zarządzanie kalendarzem spotkań
Profil
  • wykształcenie wyższe
  • płynna znajomość j. angielskiego
  • 1-2 lata doświadczenia w obszarze administracji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
Międzynarodowe i dynamiczne
środowisko
Otwartość i tolerancja
Szkolenia i rozwój
Równowaga
praca vs. życie osobiste

Karta lunchowa
Spotkania integracyjne
Bonus
roczny
Przekąski

Pakiet
relokacyjny
Prywatne ubezpieczenie
medyczne i dentystyczne
Przyjazna kultura
organizacyjna
Zajęcia z języka polskiego
dla obcokrajowców

Inicjatywy
Platforma
benefitowa
Nieformalny
dress code

Dowiedz się więcej
opisopisopisopis
Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Więcej informacji
znajdziesz poniżej!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się