Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recruiting Administrator

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    McKinsey EMEA Shared Services
    W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, m.in. w dziedzinie: finansów, kadr, komunikacji wizualnej, usług asystenckich i innych operacji biznesowych.
    Miejsce pracy: Poznań
    Zadania
    • współpraca z rekruterami w j. angielskim
    • zarządzanie bazą danych (weryfikacja dokumentów, uaktualnianie danych)
    • zdalne wsparcie procesów rekrutacyjnych (weryfikacja CV, wysyłanie zaproszeń, sprawdzanie testów, wprowadzanie wyników do bazy danych, planowanie rozmów rekrutacyjnych rezerwacje pokoi)
    • stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z kandydatami
    • zarządzanie kalendarzem spotkań
    Profil
    • wykształcenie wyższe
    • płynna znajomość j. angielskiego
    • 1-2 lata doświadczenia w obszarze administracji
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy
    Międzynarodowe i dynamiczne
    środowisko
    Otwartość i tolerancja
    Szkolenia i rozwój
    Równowaga
    praca vs. życie osobiste

    Karta lunchowa
    Spotkania integracyjne
    Bonus
    roczny
    Przekąski

    Pakiet
    relokacyjny
    Prywatne ubezpieczenie
    medyczne i dentystyczne
    Przyjazna kultura
    organizacyjna
    Zajęcia z języka polskiego
    dla obcokrajowców

    Inicjatywy
    Platforma
    benefitowa
    Nieformalny
    dress code

    Dowiedz się więcej
    opisopisopisopis
    Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Więcej informacji
    znajdziesz poniżej!