Recruitment Data Analyst

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie i analizę danych.

Recruitment Data AnalystNumer ref.: /333/01/2020/KK/50397
zadania
  • dbanie o poprawność, poufność, dostępność oraz integralność danych,
  • aktywne działanie wspierające cel: data driven company,
  • przygotowanie oraz utrzymanie raportów/dashboardów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ danych do hurtowni danych (procesy ETL),
  • współpraca z poszczególnymi Technology Product Ownerami, innym,
  • działami/specjalistami IT,
  • współpraca z interesariuszami biznesowymi/użytkownikami biznesowymi,
  • wsparcie, konsultacje i udział w projektach,
  • podejmowanie, analiza, praca nad rozwiązaniem Incydentów/Błędów/Problemów dt hurtowni/raportów/dashboardów,
  • zapewnienie wsparcia użytkownikom końcowym raportów/dashboardów,
  • podnoszenie świadomości użytkowników na temat danych, dashboardów,
  • koncepcyjne projektowanie i wdrażanie zmian w aplikacjach,
  • monitorowanie istotnych parametrów i mierników hurtowni danych/ETL,
  • dbanie o zgodność DWH/ETL ze standardami bezpieczeństwa informacji,
  • konfiguracja/zlecanie realizacji infrastruktury.
oczekujemy
  • umiejętność projektowania, wdrażania i obsługi systemów IT,
  • zbieranie, dokumentowani, weryfikowanie wymagań,
  • projektowanie i dokumentowanie rozwiązań,
  • znajomość relacyjnych baz danych, rozwiązań ETL,
  • znajomość SQL, Python, R,
  • metodyczne i analityczne podejście,
  • znajomość zagadnień SaaS/PaaS, BigData, ML, AI,
  • znajomość środowisk Windows, Linux, chmur AWS/GCP/Azure,
  • znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania (Agile/SCRUM),
  • modelowanie procesów biznesowych (UML),
  • znajomość zagadnień UX,
  • planowanie, harmonogramowanie i skuteczne dostarczanie rozwiązań,
  • mapowanie i klasyfikacja danych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie: B2.
oferujemy
  • współprace w oparciu o umowę o pracę,
  • kartę sportową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę przy ciekawym, rozwojowym projekcie,
  • pracę w zgranym zespole.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy