Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor Prowadzący

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja City Media Sp. z o.o. Sp. K.

    Agencja City Media to Zespół otwartych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Rozumiemy współczesną rzeczywistość i staramy się ją opisać. Empatia i optymizm to słowa, które nas najlepiej opisują. Jesteśmy wydawnictwem trójmiejskich magazynów: rodzinnego Together oraz kobiecego Mademoiselle.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Mamy wyjątkową ofertę pracy dla wyjątkowo kreatywnej osoby z pasją – ale z cechami dobrze zorganizowanego przywódcy i kierownika projektu w jednym. Idealny Kandydat lub Kandydatka musi też łączyć w sobie dużą samodzielność z duchem synergii i współpracy. Będzie to praca pełna wyzwań, działań koncepcyjnych, planowania i koordynowania, ale pozwalająca na puszczenie wodzy fantazji i przynosząca dużo satysfakcji.

    Główne zadania:

    • Nadzór nad wydawaniem Magazynów: rodzinnego i kobiecego,
    • Planowanie i koordynacja prac dziennikarzy i redaktorów,
    • Planowanie i realizacja strategii wydawniczej,
    • Opracowywanie makiet wydawniczych,
    • Kreowanie i wdrażanie nowych i innowacyjnych pomysłów związanych z wydawnictwami.
    • Samodzielne przygotowywanie materiałów własnych (artykuły, artykuły sponsorowane, teksty reklamowe, notki prasowe),
    • Wyszukiwanie informacji potrzebnych do tworzenia treści w magazynach,
    • Wyszukiwanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, felietonistami i innymi autorami,
    • Weryfikacja pracy dziennikarzy, redagowanie tekstów,
    • Monitoring rynku i działań konkurencji,
    • Stała współpraca z zespołem redakcyjnym i sprzedażowym,
    • Definiowanie potrzeb w zakresie artykułów, tematów, dziennikarzy, specjalistów merytorycznych,
    • Aktualizacja baz danych (w tym dziennikarzy).

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Know-how budowane przez lata,
    • Pełne wsparcie merytoryczne i pomoc zespołu,
    • Duży poziom samodzielności i decyzyjności,
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i tworzeniu nowych projektów,
    • Realny wpływ na rozwój Agencji i jej wydawnictw,
    • Niekorporacyjny klimat pracy, luźną i przyjazną atmosferę,
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu nowoczesnych Magazynów,
    • Dużo integracji i dobrej zabawy.

    Wymagania:

    • Poszukujemy pasjonatów mediów,
    • Wykształcenie wyższe na kierunkach humanistycznych (dziennikarstwo, polonistyka lub pokrewne),
    • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu materiałów dziennikarskich, poparte wieloma publikacjami,
    • Wiedza z zakresu prowadzenia wydawnictw,
    • Znajomość najnowszych trendów wydawniczych,
    • Lekkie” pióro i zamiłowanie do słowa pisanego,
    • Umiejętność redagowania tekstów,
    • Doświadczenie w wydawnictwie (mile widziane)
    • Zainteresowanie mediami,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane),
    • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość w nawiązywaniu relacji,
    • Umiejętności przywódcze,
    • Decyzyjność,
    • Umiejętność pracy w Zespole,
    • Nastawienie na rezultaty i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
    • Proaktywność, dynamizm w działaniu,
    • Odwaga, śmiałość i samodzielność,
    • Umiejętność poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań,
    • Umiejętność prowadzenia kilku tematów jednocześnie, organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność myślenia strategicznego,
    • Umiejętności zarządzania priorytetami i pracy pod presją czasu.

    CV ze zdjęciem oraz nieszablonowy list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 28 sierpnia 2017 roku  klikając w przycisk aplikowania.

    W C.V. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.