Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor Prowadzący

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Agencja City Media Sp. z o.o. Sp. K.

Agencja City Media to Zespół otwartych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Rozumiemy współczesną rzeczywistość i staramy się ją opisać. Empatia i optymizm to słowa, które nas najlepiej opisują. Jesteśmy wydawnictwem trójmiejskich magazynów: rodzinnego Together oraz kobiecego Mademoiselle.

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Mamy wyjątkową ofertę pracy dla wyjątkowo kreatywnej osoby z pasją – ale z cechami dobrze zorganizowanego przywódcy i kierownika projektu w jednym. Idealny Kandydat lub Kandydatka musi też łączyć w sobie dużą samodzielność z duchem synergii i współpracy. Będzie to praca pełna wyzwań, działań koncepcyjnych, planowania i koordynowania, ale pozwalająca na puszczenie wodzy fantazji i przynosząca dużo satysfakcji.

Główne zadania:

  • Nadzór nad wydawaniem Magazynów: rodzinnego i kobiecego,
  • Planowanie i koordynacja prac dziennikarzy i redaktorów,
  • Planowanie i realizacja strategii wydawniczej,
  • Opracowywanie makiet wydawniczych,
  • Kreowanie i wdrażanie nowych i innowacyjnych pomysłów związanych z wydawnictwami.
  • Samodzielne przygotowywanie materiałów własnych (artykuły, artykuły sponsorowane, teksty reklamowe, notki prasowe),
  • Wyszukiwanie informacji potrzebnych do tworzenia treści w magazynach,
  • Wyszukiwanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, felietonistami i innymi autorami,
  • Weryfikacja pracy dziennikarzy, redagowanie tekstów,
  • Monitoring rynku i działań konkurencji,
  • Stała współpraca z zespołem redakcyjnym i sprzedażowym,
  • Definiowanie potrzeb w zakresie artykułów, tematów, dziennikarzy, specjalistów merytorycznych,
  • Aktualizacja baz danych (w tym dziennikarzy).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Know-how budowane przez lata,
  • Pełne wsparcie merytoryczne i pomoc zespołu,
  • Duży poziom samodzielności i decyzyjności,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i tworzeniu nowych projektów,
  • Realny wpływ na rozwój Agencji i jej wydawnictw,
  • Niekorporacyjny klimat pracy, luźną i przyjazną atmosferę,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu nowoczesnych Magazynów,
  • Dużo integracji i dobrej zabawy.

Wymagania:

  • Poszukujemy pasjonatów mediów,
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach humanistycznych (dziennikarstwo, polonistyka lub pokrewne),
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu materiałów dziennikarskich, poparte wieloma publikacjami,
  • Wiedza z zakresu prowadzenia wydawnictw,
  • Znajomość najnowszych trendów wydawniczych,
  • Lekkie” pióro i zamiłowanie do słowa pisanego,
  • Umiejętność redagowania tekstów,
  • Doświadczenie w wydawnictwie (mile widziane)
  • Zainteresowanie mediami,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane),
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość w nawiązywaniu relacji,
  • Umiejętności przywódcze,
  • Decyzyjność,
  • Umiejętność pracy w Zespole,
  • Nastawienie na rezultaty i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • Proaktywność, dynamizm w działaniu,
  • Odwaga, śmiałość i samodzielność,
  • Umiejętność poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań,
  • Umiejętność prowadzenia kilku tematów jednocześnie, organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność myślenia strategicznego,
  • Umiejętności zarządzania priorytetami i pracy pod presją czasu.

CV ze zdjęciem oraz nieszablonowy list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 28 sierpnia 2017 roku  klikając w przycisk aplikowania.

W C.V. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się