Redaktor

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 26.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    lider na rynku wydawnictw medycznych
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Redaktor

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa-Żoliborz, ul. Powązkowska 44C

    Zakres obowiązków:

    • redagowanie nadesłanych tekstów
    • zatwierdzanie do druku złożonych kolumn miesięcznika (we współpracy z działem DTP i Sekretarzem Redakcji)
    • współodpowiedzialność za proces powierzonych projektów wydawniczych
    • współpraca z działem sprzedaży w zakresie promocji czasopism (dostarczanie informacji o zawartości merytorycznej)
    • prowadzenie strony internetowej oraz serwisów tematycznych z danego obszaru terapeutycznego
    • przeprowadzenie wywiadów
    • przygotowanie materiałów zgodnie z planami redakcyjnymi oraz tworzenie tekstów w reakcji na aktualne wydarzenia
    • współpraca z ekspertami

    Oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe (polonistyka, dziennikarstwo lub pokrewne)
    • doświadczenie w pracy w wydawnictwie medycznym będzie dodatkowym atutem
    • znajomość procesu wydawniczego
    • dobra organizacja pracy własnej
    • odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • pracę w czasopismach skierowanych do lekarzy wielu specjalności oraz w innych publikacjach specjalistycznych naszego wydawnictwa

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
    Poznaj nas bliżej www.podyplomie.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
    procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883)”.