Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Eksportu

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Uroda Polska jest firmą produkcyjno-handlową działającą w branży kosmetycznej.
    Zatrudnimy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Iława

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa klientów eksportowych (przygotowywanie niezbędnej dokumentacji eksportowej m.in.: dokumentacji dotyczącej wysyłek, dokumentów wywozu – przywozu;
    • Wprowadzanie zamówień do systemu;
    • Organizacja transportu;
    • Dokonywanie odpraw celnych, współpraca z urzędem celnym i agencją celną;
    • Opracowanie analiz sprzedażowych;
    • Monitoring płatności klientów;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Znajomości j. angielskiego w stopniu pozwalającym na bardzo dobrą komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny;
    • Biegłej znajomości programów MS Office;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności;

    Oferujemy:

    • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Umowę o pracę na pełen etat;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.