Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Finansowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dynamicznie rozwijająca się firma, należąca do Grupy Erbud,
    Poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:
    Umowa na zastępstwo

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie korespondencji oraz jej rejestracja w systemie,
    • Kontrola prawidłowości i kompletności przyjmowanych dokumentów finansowych,
    • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym,
    • Wstępna dekretacja dokumentów kosztowych,
    • Sporządzanie faktur sprzedaży,
    • Kopiowanie i archiwizacja dokumentów rozliczeniowych,
    • Koordynowanie migracji dokumentów między oddziałami firmy,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów i podwykonawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie z zakresu administracji, rachunkowości, finansów lub pokrewne (mile widziane także osoby posiadające status osoby uczącej się)
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)
    • Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi i kadrowymi
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo;
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o rozproszonej strukturze;
    • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
    • Pakiet usług medycznych, benefity sportowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 548 70 33

    Administratorem danych jest Erbud Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych
    w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Erbud Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, 87-100, przy ul. Wapiennej 10, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy Erbud, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem/-am poinformowany/-a, iż: 1/ Erbud Industry Sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Erbud jest publikowany na stronie internetowej www.erbud.pl. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.