Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Obsługi Klienta

  • Dębica, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, czołowym producentem farb i lakierów w segmencie premium oraz ekonomicznym, znanym z marek Tikkurila, Beckers, Jedynka i Polifarb Dębica. Należymy do fińskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila Oyj, który zatrudnia ponad 3000 pracowników i od ponad 150 lat oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni.

    Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    top
    REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Dębica

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • Obsługę procesów zamówień i reklamacji,
    • Telefoniczną i e-mailową obsługę klientów,
    • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
    • Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności interpersonalnych,
    • Bardzo dobrej umiejętności organizacji czasu,
    • Umiejętności pracy w zespole, pozytywnego nastawienia i zaangażowania,
    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera, pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie zawodowe w strukturach działów obsługi klienta, sprzedażowych, handlowych,
    • Znajomość zasad gospodarki magazynowej, a także znajomość obiegu dokumentów handlowych w spółce.
    bottom

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
    • Profesjonalne wdrożenie do pracy,
    • Fundusz emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
    • Dofinansowanie do posiłków,
    • pakiet "My Benefit/Multisport i inne obowiązujące u pracodawcy.
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji poprzez kliknięcie APLIKUJ.

    TIKKURILA INSPIRUJE LUDZI, ABY NADALI SWEMU ŻYCIU BARW.

    bottom