Referent

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych działa na rynku ubezpieczeniowym od 2003 roku. Oferujemy naszym Klientom ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Od początku istnienia naszego Towarzystwa ubezpieczenia przez nas oferowane są konstruowane tak, aby jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów.

    Wierzymy, że pracownicy są naszym największym kapitałem i zagwarantują nam sukces w biznesie, dlatego dbamy o ich kwalifikacje, motywacje, szkolenia oraz rozwój.

    Referent
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer ref: DOK/09/2018
    Jakie będą Twoje zadania ?
    • Wprowadzanie wpłat do systemu,
    • Wprowadzanie aneksów,
    • Dokonywanie korekt w systemie do ewidencji polis,
    • Korespodencja z Klientami,
    • Zamykanie umów ubezpieczenia dobrowolnego.

    Czego oczekujemy ?

    • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
    • Skrupulatności,
    • Systematyczności,
    • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
    • Umiejętności pracy zespołowej,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

    Co zyskasz ?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Dbamy o Twoje zdrowie- gwarantujemy pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
    • Ochrona ubezpieczeniowa Twojego mieszkania i samochodu- zniżka dla pracowników,
    • Korzystne zniżki na wynajem auta,
    • Dedykowane szkolenia wspierające Twój rozwój,
    • Szkolenia z umiejętności osobistych na platformie e-learningowych,
    • Praca od poniedziałku do piątku,
    • Zdobycie wiedzy i doświadczenia w Towarzystwie Ubezpieczeń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.