Regional Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Machala Sp.z o.o., będąca częścią międzynarodowej korporacji Machala Group SE, zajmująca się dystrybucją ekskluzywnych artykułów związanych z wyposażeniem sypialni, zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych oraz partnerskich relacji z istniejącymi klientami
  • Realizacja planów i budowanie strategii sprzedaży
  • Organizacja akcji promocyjnych z klientami
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
  • Udział w szkoleniach w celu opanowania odpowiedniej wiedzy i umiejętności
  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności handlowe/negocjacyjne poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Znajomość pakietu MS Office w zakresie umożliwiającym swobodną pracę
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność i chęć pracy w dynamicznym Zespole o dużym zaangażowaniu
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na cel i osiągnięcie sukcesu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy o ugruntowanej pozycji, będącej rynkowym liderem w swojej branży
  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania w oparciu o osiągane wyniki
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w terenie
  • Zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się