Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regional Manager

  • Hiszpania
  • Kierownik
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Region: Hiszpania
    RM/02/2017/N/H

    Zakres zadań:

    • otworzenie przedstawicielstwa firmy z branży dóbr luksusowych
    • zorganizowanie biura firmy w danym kraju
    • zbudowanie sieci dystrybucji
    • rekrutacja, zarządzanie i rozliczanie efektów pracy handlowców
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy poprzez budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji biznesowych
    • wspieranie partnerów biznesowych we wdrażaniu rozwiązań promocyjno-marketingowych

    Oczekujemy:

    • minimum 5-letniego doświadczenia w sprzedaży
    • znajomości lokalnego rynku (Hiszpania lub Niemcy)
    • biegłej znajomości języka angielskiego
    • mile widziana znajomość języka - hiszpańskiego w przypadku regionu Hiszpania,
      niemieckiego w przypadku regionu Niemcy
    • umiejętności prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych
    • doskonałych zdolności interpersonalnych
    • odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • samodzielną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity