Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Manager Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje osoby na stanowisko
    Miejsce pracy: woj. śląskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

    Zakres obowiązków

    • realizacja planów sprzedażowych
    • rozwój sprzedaży we współpracy z bieżącymi oraz nowymi kontrahentami
    • przygotowywanie ofert
    • organizacja i wsparcie sprzedaży u dystrybutorów

    Wymagania

    • dyspozycyjność, komunikatywność
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, samodzielnej organizacji czasu pracy
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność obsługi programów biurowych
    • osoba niepaląca
    • mile widziana znajomość języków obcych

    Oferujemy

    • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznej firmie
    • niezbędne narzędzia pracy

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
    przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)