Regionalny Manager Sprzedaży

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TATUUM od prawie 20 lat ubiera kobiety i mężczyzn łącząc ponadczasową klasykę ze współczesnym modowym must-have. Efekt ten pomaga osiągnąć miks oryginalnych kolorów, nadruków, materiałów, faktur i sprawdzonych krojów. Kolekcje TATUUM cechuje elegancja złamana sportowym luzem, prostota formy rozluźniona swobodnymi dodatkami i nowoczesne kroje w starannie dobranej jakości. Na DNA marki składają się naturalność, osobowość, prostota, jakość i komfort.

Nieważne czy masz 18 czy 60 lat.

Szukamy osób, które żyją z pasją, kochają modę
oraz z optymizmem patrzą na świat.

Inspirowani pokoleniami poszukujemy osób
cieszących się życiem i lubiących przebywać z ludźmi.

Dołącz do rodziny TATUUM i kreuj z nami świat pełen piękna,
prawdziwych wartości i szczerych emocji, jako
REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Katowice

JEŚLI:

  • jesteś otwarty na nowe wyzwania, potrafisz motywować oraz inspirować ludzi wokół siebie,
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży odzieżowej,
  • doceniasz rolę profesjonalnego serwisu oraz lubisz pracować z produktem wysokiej jakości,
  • masz umiejętności oraz doświadczenie w praktycznej analizie danych sprzedażowych i wyciąganiu z nich odpowiednich wniosków,
  • potrafisz wykazać się dużą skutecznością potwierdzoną wzrostem sprzedaży w ramach dotychczasowych doświadczeń,

to jesteś właściwą osobą, żeby dołączyć do naszego teamu oraz uczestniczyć w procesie dynamicznego rozwoju marki.

OPIS STANOWISKA:

  • efektywne zarządzanie salonami własnymi oraz wsparcie salonów franczyzowych,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży i koszty w podległym regionie,
  • zarządzanie zespołami, dla których praca z produktem wysokiej jakości oraz wsparcie Klienta w procesie zakupu jest nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością
  • kreowanie i wdrażanie działań nakierowanych na rozwój podległych salonów,
  • monitoring branży.

OFERUJEMY:

  • pracę dla dynamicznie rozwijającej się marki w zespole pasjonatów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • samochód służbowy oraz wszystkie narzędzia pracy ułatwiające pracę w terenie,
  • opiekę medyczną (indywidualną lub rodzinną) oraz inne przywileje przysługujące pracownikom
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wersji elektronicznej, koniecznie z dopiskiem: REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY/Katowice, w ciągu 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia. Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się