Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

regionalny manager sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sprzedaż to obszar, w którym masz doświadczenie, umiesz nawiązywać relacje biznesowe z klientami i znasz branżę motoryzacyjną, bo się nią interesujesz? Zapraszamy do aplikowania na ofertę pracy w firmie gwarantującej stabilne zatrudnienie.

    Nr ref.: /259/03/2018/MA/10927
    Kielce
    zadania:
    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie
    • przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów
    • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
    oferujemy:
    • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
    • samochód służbowy
    • komputer przenośny z internetem, telefon
    • pracę w oparciu o umowę o pracę stałą
    • szkolenia wdrożeniowe
    • praca na terenie województwa świętokrzyskiego

    oczekujemy:
    • minimum 2 lata doświadczenia handlowego na rynku B2B lub 5 lat doświadczenia w branży transportu ciężkiego
    • umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
    • wysokiej motywacji i silnego nastawienia na osiąganie założonych celów
    • umiejętności pracy w zespole, z wykazaniem kreatywności
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
    • umiejętności słuchania klienta, diagnozowania i kreowania potrzeb
    • skuteczności w sprzedaży oraz realizacji celów sprzedażowych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47