Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

regionalny manager sprzedaży

  • lubelskie, Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej firmy outsourcingowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 46425
    Praca stała
    Lokalizacja: lubelskie, Lublin

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie
    • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów
    • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych

    Oczekiwania:

    • doświadczenie handlowe na rynku B2B lub doświadczenia w branży transportu ciężkiego
    • wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie założonych celów
    • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
    • umiejętność słuchania Klienta, diagnozowania potrzeb

    Oferta:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie w postaci podstawy
    • dodatkowy system premiowy
    • niezbędne narzędzia do pracy

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)