Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Manager Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    GP/2017/8/NK
    top
    Cześć, jesteśmy emplo – firmą technologiczną z siedzibą w Warszawie. Tworzymy platformę on-line dla małych i średnich firm, która wspiera efektywność procesów biznesowych poprzez społecznościową komunikację i narzędzia do Performance Management.

    Twoje przyszłe zadania:

    • zarządzanie regionalnym kilkuosobowym działem sprzedaży (Polska zachodnia i południowa)
    • realizacja założonego planu rozwoju i sprzedaży dla podległego regionu
    • udział we wdrażaniu strategii sprzedaży w zespole
    • zarządzanie i motywowanie kilkuosobowego zespołu specjalistów
    • zarządzanie budżetem
    • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

    Kluczowe wymagania:

    • poparte sukcesami min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (preferowane firmy z branży B2B)
    • mile widziane doświadczenie w firmach z obszaru IT/sprzedaży oprogramowania/systemów informatycznych/nowych technologii
    • wysokie zdolności managerskie (szczególnie umiejętność rozwoju podległego zespołu oraz motywowania)
    • umiejętność zarządzania czasem pracowników i swoim
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych na wysokim szczeblu
    • samodzielność i nastawienie na rezultaty
    • zdolności analityczne (raportowanie, monitorowanie efektów)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na samodzielne prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych
    • chęć ciągłego rozwoju poparta dotychczasowym przebiegiem kariery zawodowej

    Dodatkowo oczekujemy:

    • komunikacyjności na wysokim poziomie
    • wykształcenia wyższego (mile widziane ekonomiczne, biznesowe)
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • umiejętności zarządzania budżetem
    • ciekawych zainteresowań :)

    Oferujemy:

    • pracę z zespołem ekspertów - ludzi z pasjami, którzy lubią ze sobą pracować i tworzą świetną atmosferę
    • narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym (m.in. indywidualny budżet i plan rozwojowy, dostęp do firmowej biblioteki z ponad 300 książkami)
    • zatrudnienie w firmie będącej częścią Grupy Pracuj - jednej z najbardziej rozpoznawalnych grup firm w Polsce (ponad 700 pracowników w największych miastach w Polsce oraz na Ukrainie)
    • abonament medyczny i kartę Multisport
    • samochód służbowy do dyspozycji również prywatnie

    Administratorem danych jest  Emplo sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.