Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Manager Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Wrocław
GP/2017/8/NK
top
Cześć, jesteśmy emplo – firmą technologiczną z siedzibą w Warszawie. Tworzymy platformę on-line dla małych i średnich firm, która wspiera efektywność procesów biznesowych poprzez społecznościową komunikację i narzędzia do Performance Management.

Twoje przyszłe zadania:

  • zarządzanie regionalnym kilkuosobowym działem sprzedaży (Polska zachodnia i południowa)
  • realizacja założonego planu rozwoju i sprzedaży dla podległego regionu
  • udział we wdrażaniu strategii sprzedaży w zespole
  • zarządzanie i motywowanie kilkuosobowego zespołu specjalistów
  • zarządzanie budżetem
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Kluczowe wymagania:

  • poparte sukcesami min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (preferowane firmy z branży B2B)
  • mile widziane doświadczenie w firmach z obszaru IT/sprzedaży oprogramowania/systemów informatycznych/nowych technologii
  • wysokie zdolności managerskie (szczególnie umiejętność rozwoju podległego zespołu oraz motywowania)
  • umiejętność zarządzania czasem pracowników i swoim
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych na wysokim szczeblu
  • samodzielność i nastawienie na rezultaty
  • zdolności analityczne (raportowanie, monitorowanie efektów)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na samodzielne prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych
  • chęć ciągłego rozwoju poparta dotychczasowym przebiegiem kariery zawodowej

Dodatkowo oczekujemy:

  • komunikacyjności na wysokim poziomie
  • wykształcenia wyższego (mile widziane ekonomiczne, biznesowe)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętności zarządzania budżetem
  • ciekawych zainteresowań :)

Oferujemy:

  • pracę z zespołem ekspertów - ludzi z pasjami, którzy lubią ze sobą pracować i tworzą świetną atmosferę
  • narzędzia pomagające w rozwoju zawodowym (m.in. indywidualny budżet i plan rozwojowy, dostęp do firmowej biblioteki z ponad 300 książkami)
  • zatrudnienie w firmie będącej częścią Grupy Pracuj - jednej z najbardziej rozpoznawalnych grup firm w Polsce (ponad 700 pracowników w największych miastach w Polsce oraz na Ukrainie)
  • abonament medyczny i kartę Multisport
  • samochód służbowy do dyspozycji również prywatnie

Administratorem danych jest  Emplo sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się