Ta oferta pracy jest nieaktualna od 221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menadżer Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma  CRYSTAL - producent  i dystrybutor drzwi  stalowych i okien PVC
    w  związku z  rozwojem  poszukuje  osoby  na  stanowisko:
    Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży,
    • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
    • realizacja założonych planów sprzedaży,
    • analiza rynku w zakresie konkurencji,
    • realizację strategii firmy na powierzonym terenie,

    Wymagania:

    • doświadczenie we współpracy ze sklepami rynku DIY od strony dystrybutora
    • wykształcenie min. średnie,
    • prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
    • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
    • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • mile widziane doświadczenie w branży stolarki okienno-drzwiowej

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Elastyczne warunki zatrudnienia-ETAT OD PIERWSZEGO DNIA PRACY lub własna działalność-dopasowane do twoich potrzeb
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )