Logo Pracuj.pl

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Z.S.E. „OSPEL” S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
    województwo dolnośląskie

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami na powierzonym terenie
  • rozwój sieci sprzedaży we wszystkich kanałach, w tym pozyskiwanie inwestycji
  • odpowiedzialność za negocjacje warunków z Klientami i rozwój dystrybucji
  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych oraz wdrażanie akcji promocyjnych w sieci sprzedaży
  • opracowywanie raportów i analiz sprzedaży na zlecenie przełożonego
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowywania działań sprzedażowych i marketingowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami ( hurtownie, firmy wykonawcze, projektanci)
  • znajomość rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego w regionie
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane)
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętność prezentacji produktów firmy
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • dyspozycyjność
  • zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • korzystne warunki wynagradzania
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy

Z.S.E. „OSPEL” S.A.

„OSPEL” S.A. lider w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego.

Regionalny Menedżer Sprzedaży, Wrocław