Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regulatory Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sanofi to działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, który zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, zaspokajających potrzeby pacjentów. W skład Sanofi wchodzi pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme i Sanofi Pasteur. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jedna ze 112 fabryk firmy na świecie zlokalizowana jest w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Więcej informacji na: www.sanofi.pl oraz profilach na LinkedIn (Sanofi Polska) i Twitterze (@SanofiPolska).

    W związku z wakatem w dziale Regulatory poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Głównym celem realizowanym na tym stanowisku
      jest  prowadzenie procesów rejestracyjnych, re-rejestracyjnych oraz zmian porejestracyjnych dla wybranego portfela produktów leczniczych Grupy Sanofi oraz wdrażanie strategii rejestracyjnej dla tych leków w oparciu o założenia biznesowe.
    Obowiązki:
    • prowadzenie procesów rejestracyjnych, re-rejestracyjnych oraz zmian porejestracyjnych poprzez składanie wymaganej dokumentacji, jej aktualizację, kompletowanie, tworzenie wymaganych dokumentów w celu zapewnienia rejestracji produktów leczniczych w Polsce
    • utrzymywanie ścisłego kontaktu z władzami rejestracyjnymi uczestniczącymi w procesie dopuszczenia do obrotu leków w celu uzyskania odpowiednich decyzji rejestracyjnych
    • opracowywanie merytoryczne treści Charakterystyki Produktu Leczniczego, ulotki dla pacjenta i oznakowania opakowań włączając tłumaczenia dla produktów z procedury centralnej
    • przygotowywanie informacji o leku w materiałach promocyjnych oraz weryfikacja tych materiałów pod kątem ich zgodności z wymaganiami prawnymi oraz regulacjami branżowymi
    • udział w projektach z obszaru regulatory
    • ścisła współpraca z innymi działami w firmie w celu realizacji zadań biznesowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne
    • doświadczenie zawodowe w firmie farmaceutycznej lub/i np. Urzędzie Rejestracji w tym w obszarze Regulatory Affairs, doświadczenie w pracy z lekami innowacyjnymi
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
    • bardzo dobra znajomość procedur rejestracyjnych i uregulowań prawnych dotyczących dopuszczania leków do obrotu w Unii Europejskiej
    • dobra organizacja pracy własnej – umiejętność ustalania priorytetów
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • proaktywność w działaniu
    • dbałość o szczegóły, skrupulatność
    • orientacja na klienta i bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy
    • umiejętności i zdolności negocjacyjne
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel oraz PowerPoint)
    • płynna znajomość  języka angielskiego (biznesowy i medyczny) w mowie i piśmie, niezbędna do wykonywania obowiązków służbowych.

    Oferujemy m.in.:

    • interesującą pracę na stanowisku Menedżera w ramach Działu Rejestracji
    • możliwość poszerzania wiedzy z zakresu prawa farmaceutycznego i wymagań dot. procesów rejestracyjnych
    • samodzielność w działaniu, w ramach powierzonych zadań na zajmowanym stanowisku
    • udział w interesujących projektach np. dotyczących wprowadzania nowych produktów
    • udział w procesie rejestracji produktów innowacyjnych
    • możliwość  indywidualnego rozwoju zawodowego na stanowisku menedżerskim w ramach Grupy Sanofi

    Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez Sanofi - Aventis Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002. Nr 101 poz. 926 ze zm.). Zebrane dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce i będą mogły być tym spółkom udostępnione. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

    Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli, dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Sanofi - Aventis Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce. Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych spółkom należącym do Grupy Sanofi w Polsce.”