Oferta pracy

Rekruter IT

KRUK S.A.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Wołowska 8, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

KRUK S.A.

Wołowska 8

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Czekają na Ciebie zadania

• Aktywne wyszukiwanie kandydatów z obszaru IT i Analiz we wszelkich miejscach i dostępnych źródłach

• Koordynacja procesów rekrutacyjnych i regularny kontakt z kandydatami

• Rekomendowanie kandydatów

• Wsparcie managerów w całym procesie rekrutacyjnym

• Analiza rynku i propozycje rozwiązań

• Współudział w rozwoju wewnętrznych narzędzi wspierających Twoją pracę

• Budowanie wizerunku KRUK`a na rynku pracy

Ponadto:

• Będziesz miał bezpośrednią styczność z kierownikami obszarów IT i Analiz

• Otrzymasz pełne wsparcie w realizowanych zadaniach

• Otrzymasz dużą swobodę w wyborze narzędzi i metod realizacji zadania

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość metod i narzędzi do wyszukiwania odpowiednich kandydatów

  • Duża samodzielność w realizowanych zadaniach i silna orientacja na cel

  • Umiejętność rozmowy ze specjalistami w ich języku

  • Bardzo wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do weryfikacji umiejętności u innych osób

To oferujemy

  • Współpracę z rewelacyjnym zespołem specjalistów w dziale HR, IT i Analiz

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę lub współpracę- zgodnie z Twoimi preferencjami

  • Dużo zróżnicowanych projektów, swobody i zaufania

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników