Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Research Executive – Project Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SODA Market Research S.C.

    SODA Market Research (www.soda-imr.com) to agencja badań rynku zlokalizowana w Warszawie (z możliwością pracy w Krakowie), zajmująca się organizacją i realizacją badań rynku na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

    W związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: Research Executive – Project Manager

    Zakres obowiązków:

    • organizacja, koordynacja i realizacja projektów badawczych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej
    • zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi zasobami i zespołami badawczymi
    • przygotowanie narzędzi badawczych, moderowanie wywiadów jakościowych, analiza danych i przygotowanie raportów
    • rozwój oferty badawczej i przygotowanie ofert sprzedażowych
    • realizacja zadań wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • co najmniej 2-letniego doświadczenia w badaniach marketingowych
    • dobrej znajomości technik i metod badań marketingowych
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
    • dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • doskonałej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności oraz terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętności zarządzania wieloma projektami jednocześnie
    • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w organizacji i koordynacji badań zarówno jakościowych i ilościowych (w tym online)
    • doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów pogłębionych (indywidualnych oraz grupowych)
    • znajomość branży farmaceutycznej

    Ze swojej strony oferujemy:

    • pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie w Warszawie lub Krakowie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • pakiet socjalny i szkolenia
    • zaangażowanie w interesujące projekty badawcze dla klientów z różnych branż
    • elastyczne godziny pracy
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (składającej się z CV i listu motywacyjnego w języku angielskim) klikając w przycisk aplikowania.