Resource&Delivery Manager

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

Edge One Solutions Sp. z o.o.

Nałęczowska 14

Lublin

Edge One Solutions jest polską spółką z sektora nowych technologii, działającą zarówno na rynku krajowym jak i za granicą. Naszą specjalnością jest dostarczanie kompleksowych usług informatycznych w celu wspierania naszych klientów w ich potrzebach i wyzwaniach. W ramach współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych sektorów (e-commerce, travel, banking, insurance etc.) współtworzyliśmy zespoły specjalistów IT (programiści, testerzy, analitycy, managerowie), które do tej pory zrealizowały ponad 100 projektów informatycznych.

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów IT
  • Alokacja zasobów do przypisanych projektów zgodnie z potrzebami klientów
  • Prowadzenie rekrutacji, rozbudowa podległego zespołu
  • Rozwój, motywowanie podległego zespołu
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Efektywna współpraca z zespołem Sprzedaży, Talent Acquisition nad realizacją kluczowych celów biznesowych firmy

Nasze oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami lub/i zespołami
  • Doświadczenie w pracy w branży IT
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Kompetencje techniczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia:
    • Długofalowa współpraca (uop lub b2b)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity:
    • Karta Sportowa Benefit Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój Pracownika:
    • Udział w szkoleniach oraz program rozwoju w ramach wybranej ścieżki kariery
    • Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
  • Rozrywka:
    • Liczne imprezy, eventy integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą:
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy