Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Retail Architect

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lokalizacja: Warszawa
2017/08/10

Opis stanowiska:

  • Tworzenie projektów butików TALLY WEiJL zgodnie z konceptem sklepu i standardami marki
  • Nadzór nad postępem prac budowlanych i poprawnością realizacji projektu
  • Proponowanie zmian i doskonalenie projektów sklepów, wprowadzanie usprawnień i innowacji
  • Realizacja zadań i projektów dla sklepów TALLY WEiJL na polskim rynku oraz współpraca z biurem zarządzania sprzedażą w Warszawie
  • Udział w realizacji projektów z międzynarodowym zespołem architektów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w roli architekta obiektów handlowo-usługowych
  • mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych
  • umiejętność czytania projektów architektonicznych oraz branżowych
  • doświadczenie z użyciem programów Revit i Autocad
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość drugiego języka – niemiecki, włoski lub francuski
  • terminowość i motywacja do pracy, konsekwencja, dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość programu Excel
  • doświadczenie z użyciem programu Photoshop będzie atutem
  • gotowość do podróży służbowych w kraju na miejsca budowy oraz do zagranicznych biur TALLY WEiJL

Oferujemy:

  • szeroki zakres odpowiedzialności i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • przyjazne i pozytywne środowisko pracy oraz okazję do współtworzenia szybko rosnącego zespołu FRISTA
  • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się