Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Retail Architect

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Warszawa
    2017/08/10

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie projektów butików TALLY WEiJL zgodnie z konceptem sklepu i standardami marki
    • Nadzór nad postępem prac budowlanych i poprawnością realizacji projektu
    • Proponowanie zmian i doskonalenie projektów sklepów, wprowadzanie usprawnień i innowacji
    • Realizacja zadań i projektów dla sklepów TALLY WEiJL na polskim rynku oraz współpraca z biurem zarządzania sprzedażą w Warszawie
    • Udział w realizacji projektów z międzynarodowym zespołem architektów

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w roli architekta obiektów handlowo-usługowych
    • mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych
    • umiejętność czytania projektów architektonicznych oraz branżowych
    • doświadczenie z użyciem programów Revit i Autocad
    • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziana znajomość drugiego języka – niemiecki, włoski lub francuski
    • terminowość i motywacja do pracy, konsekwencja, dobra organizacja pracy
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość programu Excel
    • doświadczenie z użyciem programu Photoshop będzie atutem
    • gotowość do podróży służbowych w kraju na miejsca budowy oraz do zagranicznych biur TALLY WEiJL

    Oferujemy:

    • szeroki zakres odpowiedzialności i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
    • codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
    • stabilne i długofalowe zatrudnienie
    • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
    • przyjazne i pozytywne środowisko pracy oraz okazję do współtworzenia szybko rosnącego zespołu FRISTA
    • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy