Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Revenue Manager

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GrandHotel Tiffi to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel z największym i najnowocześniejszym kompleksem hotelowo-konferencyjnym w Iławie, który w związku z intensywnym rozwojem ogłasza rekrutację na stanowisko

    Miejsce pracy: Iława

    Opis stanowiska

    • Analiza przychodów i zysków z działalności hotelowej
    • Efektywne wykorzystanie instrumentów „ revenue management” w celu zwiększenia przychodów
    • Optymalizacja zysków,
    • Udział w kształtowaniu polityki cenowej Hotelu.
    • Monitorowanie działań konkurencji

    Wymagania

    • doświadczenia w sektorze hotelarskim (jako Revenue Manager)
    • praktycznej  znajomości kanałów dystrybucyjnych
    • znajomości narzędzi do zarządzania przychodami
    • wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu finansów, ekonomii lub zarządzania)
    • biegłej znajomości języka angielskiego
    • znajomości programów MC Office, w tym doskonała znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL
    • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
    • bardzo dobrej komunikacji i umiejętności prezentacji
    • samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
    • dążenia do wyników, ukierunkowania na realizację celu
    • innowacyjności i operatywności w działaniu

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość urządzeń typu POS

    Oferujemy

    • Atrakcyjny system premiowy
    • możliwość podjęcia nowych wyzwań zawodowych w dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
    Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację wraz ze zdjęciem

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”