Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Revenue Manager

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2018-01-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GrandHotel Tiffi to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel z największym i najnowocześniejszym kompleksem hotelowo-konferencyjnym w Iławie, który w związku z intensywnym rozwojem ogłasza rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Iława

Opis stanowiska

  • Analiza przychodów i zysków z działalności hotelowej
  • Efektywne wykorzystanie instrumentów „ revenue management” w celu zwiększenia przychodów
  • Optymalizacja zysków,
  • Udział w kształtowaniu polityki cenowej Hotelu.
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • doświadczenia w sektorze hotelarskim (jako Revenue Manager)
  • praktycznej  znajomości kanałów dystrybucyjnych
  • znajomości narzędzi do zarządzania przychodami
  • wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu finansów, ekonomii lub zarządzania)
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programów MC Office, w tym doskonała znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • bardzo dobrej komunikacji i umiejętności prezentacji
  • samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • dążenia do wyników, ukierunkowania na realizację celu
  • innowacyjności i operatywności w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość urządzeń typu POS

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • możliwość podjęcia nowych wyzwań zawodowych w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację wraz ze zdjęciem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”