Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rezydent

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    REZYDENT TUI POLAND, LATO 2018

    Miejsce pracy: Europa i świat
    Pracodawca: TUI Destination Services
    Raportowanie do: Service Team Manager
    Kontrakt: umowa na czas określony

    O TUI POLAND:

    Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

    Jeśli jesteś zdeterminowany, by osiągać cele sprzedażowe, lubisz angażować się w rozmowy z gośćmi, podejmować wyzwania i zapewniać doskonałą obsługę - dołącz do TUI DestinationServices i pracuj jako przedstawiciel TUI. Stań się częścią międzynarodowego zespołu, którego pracą jest zapewnienie niesamowitych wakacji naszym Klientom.

    Wybrałeś sezonową umowę o pracę, co oznacza, że nie mieszkasz, w kraju, w którym będziesz pracować. Jeśli mieszkasz poza granicą polski, wybierz na stronie internetowej pozycję "dostępne z kontraktem lokalnym".

    Główne zadania rezydenta:

    • Witanie klientów w miejscu wypoczynku, prowadzenie spotkań TUI Welcome oraz realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych podczas bezpośrednich spotkań z gośćmi
    • Promowanie dodatkowych produktów/usług, takich jak wycieczki fakultatywne (z wykorzystaniem iPada
    • Wykonywanie obowiązków w zróżnicowanych godzinach pracy
    • Rekomendowanie Twoim gościom unikalnych, mało znanych miejsc i zabytków
    • Rozwiązywanie problemów i skarg składanych na miejscu oraz udzielanie pomocy w nagłych wypadkach
    • Opieka nad Klientami w kilku hotelach
    • Potencjalne: obsługa wycieczek z przewodnikiem, eskortowanie transferów z lotniska i zapewnianie doskonałej obsługi na lotnisku
    Oferujemy:
    • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie – lidera międzynarodowego rynku turystycznego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia
    • Dodatkowe wynagrodzenie za przekraczanie wyznaczonych celów
    • Pokrycie kosztów przelotów, wiz, pozwolenia na pracę, a także bezpłatne zakwaterowanie, strój służbowy i wyposażenie w iPad*
    • Pracę w jednym ze 115 miejsc wakacyjnych oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie TUI Group
    * Pracownicy, którzy są zatrudniani lokalnie, niekoniecznie muszą zostać zakwaterowani lub mieć opłacone koszty przelotu.
    Oczekiwania wobec kandydatów:
    • Pewność siebie, miłe usposobienie oraz zaangażowanie w pracę w celu osiągnięcia wyznaczonych celów
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i prezentacji
    • Doświadczenie w pracy z ludźmi, obsłudze klienta lub sprzedaży
    • Umiejętność przystosowania się do zróżnicowanych godzin pracy – zostaniesz lokalnym ekspertem
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i przetwarzania informacji, znajomość obsługi iPada, aplikacji mobilnych i mediów społecznościowych
    • Umiejętność radzenia sobie ze zmieniającymi się zadaniami i elastycznymi, zróżnicowanymi godzinami pracy
    • Łatwość przystosowania się do pracy za granicą oraz umiejętność zarządzania własnymi finansami
    • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), dodatkową zaletą będzie znajomość innych języków obcych

    Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Zaloguj się, wypełnij dane osobowe,

    #tuijobsabroad #tuidsjobs

    Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.