Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rezydent

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

REZYDENT TUI POLAND, LATO 2018

Miejsce pracy: Europa i świat
Pracodawca: TUI Destination Services
Raportowanie do: Service Team Manager
Kontrakt: umowa na czas określony

O TUI POLAND:

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Jeśli jesteś zdeterminowany, by osiągać cele sprzedażowe, lubisz angażować się w rozmowy z gośćmi, podejmować wyzwania i zapewniać doskonałą obsługę - dołącz do TUI DestinationServices i pracuj jako przedstawiciel TUI. Stań się częścią międzynarodowego zespołu, którego pracą jest zapewnienie niesamowitych wakacji naszym Klientom.

Wybrałeś sezonową umowę o pracę, co oznacza, że nie mieszkasz, w kraju, w którym będziesz pracować. Jeśli mieszkasz poza granicą polski, wybierz na stronie internetowej pozycję "dostępne z kontraktem lokalnym".

Główne zadania rezydenta:

  • Witanie klientów w miejscu wypoczynku, prowadzenie spotkań TUI Welcome oraz realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych podczas bezpośrednich spotkań z gośćmi
  • Promowanie dodatkowych produktów/usług, takich jak wycieczki fakultatywne (z wykorzystaniem iPada
  • Wykonywanie obowiązków w zróżnicowanych godzinach pracy
  • Rekomendowanie Twoim gościom unikalnych, mało znanych miejsc i zabytków
  • Rozwiązywanie problemów i skarg składanych na miejscu oraz udzielanie pomocy w nagłych wypadkach
  • Opieka nad Klientami w kilku hotelach
  • Potencjalne: obsługa wycieczek z przewodnikiem, eskortowanie transferów z lotniska i zapewnianie doskonałej obsługi na lotnisku
Oferujemy:
  • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie – lidera międzynarodowego rynku turystycznego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia
  • Dodatkowe wynagrodzenie za przekraczanie wyznaczonych celów
  • Pokrycie kosztów przelotów, wiz, pozwolenia na pracę, a także bezpłatne zakwaterowanie, strój służbowy i wyposażenie w iPad*
  • Pracę w jednym ze 115 miejsc wakacyjnych oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie TUI Group
* Pracownicy, którzy są zatrudniani lokalnie, niekoniecznie muszą zostać zakwaterowani lub mieć opłacone koszty przelotu.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Pewność siebie, miłe usposobienie oraz zaangażowanie w pracę w celu osiągnięcia wyznaczonych celów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Doświadczenie w pracy z ludźmi, obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Umiejętność przystosowania się do zróżnicowanych godzin pracy – zostaniesz lokalnym ekspertem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przetwarzania informacji, znajomość obsługi iPada, aplikacji mobilnych i mediów społecznościowych
  • Umiejętność radzenia sobie ze zmieniającymi się zadaniami i elastycznymi, zróżnicowanymi godzinami pracy
  • Łatwość przystosowania się do pracy za granicą oraz umiejętność zarządzania własnymi finansami
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), dodatkową zaletą będzie znajomość innych języków obcych

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Zaloguj się, wypełnij dane osobowe,

#tuijobsabroad #tuidsjobs

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.