Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Analyst

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz
    SAL/RZE/WRO/KAL/1217
    Opis stanowiska:
    • przygotowywanie i wysyłanie raportów sprzedaży,
    • porównywanie aktualnych danych sprzedażowych z założonym planem i prognozami,
    • przygotowywanie analiz ad-hoc dotyczących wydajności sprzedaży produktów przez poszczególne sektory,
    • raportowanie wyników oraz efektów podejmowanych działań sprzedażowych,
    • systematyczne wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie firmy,
    • raportowanie danych sprzedażowych oraz zapewnienie wsparcia analitycznego innym działom firmy.
    Profil kandydata:
    • min 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku pracy w dziale analitycznym,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym,
    • wykształcenie wyższe - preferowany profil ekonomiczny, informatyczny lub matematyczny,
    • zaawansowana znajomość MS Office (szczególnie: EXCEL, Outlook, PowerPoint, Access, Word),
    • motywacja do rozwoju kompetencji analitycznych,
    • sumienność, dokładność, skrupulatność, terminowość, zaangażowanie w powierzone zadania.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
    • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz interpersonalnych poprzez codzienne wykonywanie ciekawych zadań oraz uczestniczenie w projektach,
    • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
    • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca),
    • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.

    Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy naszego Klienta.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis