Ta oferta pracy jest nieaktualna od 212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Engineer B2B

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Danstoker Poland należy do duńskiej Grupy Danstoker -  lidera w projektowaniu
    i produkcji dla branży energetycznej na rynku europejskim (99% produktów trafia na eksport).

    Danstoker  Poland to synonim międzynarodowego środowiska pracy,
    stabilnych warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

    Firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: woj. pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja polityki sprzedażowej w zakresie B2B
    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z nimi
    • analiza potrzeb klientów i sporządzanie ofert handlowych
    • stosowanie kompleksowych rozwiązań sprzedażowych
    • negocjowanie warunków sprzedaży

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - techniczne
    • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
    • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
    • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych
    • znajomość  języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • gotowość do podróży służbowych na terenie kraju oraz delegacji do siedziby firmy w Ostrowcu Św.
    • prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • interesującą pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi pracy (samochód służbowy, laptop, itp.)
    • miłą atmosferę pracy (i jeszcze lepszą kawę :))
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie
    z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na tylko na wybrane oferty.