Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sales Manager

Granteam Sp. z o.o.O firmie

Granteam Sp. z o.o.

Jagielnia 10A

Kraków

Granteam jest firmą informatyczną specjalizującą się we wdrożeniach rozwiązań informatycznych usprawniających pracę laboratoriów oraz działów kontroli jakości. Prowadzimy pełną obsługę projektów IT - od analizy, poprzez wdrożenie, kończąc na utrzymaniu. Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie. W naszej firmie sukces zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów, dla których sprzedaż jest tym, co robią z pasją, na stanowisko:

Opis Stanowiska:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie badaniem potrzeb, profilu i potencjału Klientów oraz realizacją planów sprzedażowych dla wiodącego na świecie oprogramowania do kompleksowego zarządzania informacją laboratoryjną

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz umacnianie relacji z obecnymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • raportowanie i bieżąca analiza prowadzonych działań handlowych
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania
  • znajomość branży IT
  • znajomość rynku farmaceutycznego, chemicznego, R&D będzie dużym atutem
  • ogólna znajomość funkcjonowania przedsiębiorstw
  • zaangażowanie, komunikatywność, entuzjazm, kreatywność I samodzielność
  • nastawienie na sukces i realizację celów
  • prowadzenie prezentacji na spotkaniach i konferencjach branżowych
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemów klasy LIMS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • dużą swobodę i decyzyjność
  • pracę z ekspertami przy interesujących i nietuzinkowych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne