Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Potrafisz dzielić się swoją pasją do fitness?

    Chciałbyś zachęcać innych do prowadzenia zdrowego trybu życia ?

    Pure Jatomi Fitness to szybko rozwijającą się sieć klubów fitness, działających w Europie Środkowej i Wschodniej oraz poza nią. W Polsce jesteśmy od 5 lat i w chwili obecnej posiadamy 36 klubów w następujących miastach:

    Warszawa, Łódź, Poznań, Płock, Włocławek, Gorzów Wlkp., Kraków, Lublin, Kielce, Wrocław, Katowice, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Szczecin, Koszalin, Toruń.

    W związku z naszym intensywnym rozwojem, poszukujemy osób potrafiących działać z pasją i zaangażowaniem, którzy są zainteresowani dołączeniem do zespołu:

    Miejsce pracy: Poznań, Szczecin

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • bonusy za osiągnięcie targetów sprzedażowych
    • niepowtarzalną atmosferę pracy w dynamicznym i zdrowym środowisku branży sportowej
    • rozwój umiejętności poprzez zapewnienie systemu szkoleń sprzedażowych
    • darmową kartę członkowską do wszystkich klubów Pure Jatomi Fitness

    Zadania:

    Osoba na tym stanowisku dołączy do dynamicznego zespołu sprzedażowego, którym będzie kierować, pozyskiwać nowych klientów oraz prezentować produkt, którym jest Fitness.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2C – min. 2 lata (mile widziane na stanowisku Konsultanta Sprzedaży)
    • doświadczenie w obsłudze klienta
    • sukcesy w dotychczasowych działaniach sprzedażowych
    • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz pracy z uwzględnieniem targetów sprzedażowych
    • znajomość technik i metod sprzedaży
    • motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • predyspozycje do zarządzania zespołem
    • komunikatywność
    • kreatywność

    Mile widziane:

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
    • znajomość pakietu MS Office

    Jeśli fitness jest Twoją pasją i chcesz spędzać dni w pracy na promowaniu korzyści płynących z członkostwa w naszych Klubach, pomagając tym samym pozyskiwać nowych członków, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)