Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Personnel College Doradztwo Personalne

    Dla naszego klienta, lidera w branży produkcyjnej, produktów FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: SM/39/27/U4

    Opis stanowiska:

    - efektywne zarządzanie procesem sprzedaży we wszystkich kanałach i dla odbiorców przemysłowych na rynku krajowym i zagranicznym,
    - koordynowanie prac działu handlowego,
    - rozwój i optymalizacja wyników – budżetowanie, ustalanie cen, warunków dostaw, wdrażanie nowych projektów,
    - obsługa i reprezentowanie firmy na terenie zachodniej Polski,
    - współpraca z działem marketingu,
    - monitorowanie produktu i konkurencji.

    Wymagania:

    - wysokie kompetencje sprzedażowe, odpowiednie do makroskali sprzedaży (minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży),
    - kompetencje organizacyjne i zarządcze,
    - doświadczenie w zawieraniu kluczowych i perspektywicznych umów,
    - znajomość narzędzi monitorowania rynków, prognozowania zapotrzebowań,
    - znajomość logistyki dostaw,
    - otwartość na nowe wyzwania, lojalność, kreatywność,
    - dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,
    - gotowość do częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    - dobre warunki pracy,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - atrakcyjny pakiet menadżerski oraz samochód służbowy,
    - możliwość realizacji inspirujących i ambitnych zadań w firmie, która jest liderem branży produkcyjnej,
    - możliwość rozwoju kompetencji menadżerskich.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.