Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager

  • Sulejówek, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prężnie rozwijająca się firma z branży FMCG, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sulejówek / k. Warszawy

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie stałego kontaktu z kluczowymi klientami
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • wyznaczanie i raportowanie celów sprzedażowych
    • nieustanna analiza rynku i konkurencji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży FMCG
    • umiejetności samodzielnego docierania do osob decyzyjnych w spółkach partnerskich
    • umiejetności dobrego planowania i organizacji pracy oraz orientacji na wynik
    • kreatywność, pracowitość, wysoka kultura osobista
    • znajomość pakietu MS Office (dobra znajomość Power Point i Excell)
    • duża samodzielność w działaniu, inicjatywa

    Firma oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 18 lat, niebędącej korporacją
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pakiet zdrowotny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.