Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Support Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

    ALD Automotive Polska jest częścią międzynarodowej organizacji ALD Automotive, świadczącej usługi wynajmu długoterminowego, finansowania i zarządzania flotami pojazdów służbowych, w 41 krajach na całym świecie .

    Na polskim rynku działamy od 2003 roku, systematycznie zwiększając liczebność zarządzanej i finansowanej floty.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Sales Support Specialist

    Jeśli jesteś osobą otwartą, pracowitą, pozytywnie  nastawioną do pracy a poza tym cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności analityczne, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    Wsparcie pracy Koordynatorów Regionalnych ALD SME w zakresie obsługi klientów:

    • aktywne wsparcie zespołu sprzedaży we wszystkich jego działaniach;
    • przygotowywanie ofert i umów dla klientów;
    • tworzenie prezentacji i ofert handlowych;
    • opracowywanie raportów sprzedażowych;
    • współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania wysokiego standardu obsługi klienta;
    • kontakt z dealerami samochodowymi.

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomość programów Ms Office;
    • orientacja na klienta;
    • zdolności analityczne;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • komunikatywność;
    • zaangażowanie;
    • prawo jazdy kategorii B i znajomość języka angielskiego mile widziane;
    • doswiadczenie  będzię dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastepstwo, na min. 1,5 roku z możliwością przedłużenia;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • pracę w międzynarodowej firmie;
    • opiekę medyczną;
    • ubezpieczenie na życie;
    • szkolenia i dofinansowanie rozwoju;
    • dofinansowanie posiłków;
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
    • pracę w młodym, kreatywnym i przyjaznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie klauzuli :

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ALD Automotive Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ALD Automotive Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ALD Automotive Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.