Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa

Hossa.biz Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, Polska
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Hossa.biz Sp. z o.o.

Gdańsk

Gdańsk

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską i gastronomiczną, w tym między innymi prowadzimy czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel Sopot.
Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury.
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją piwa oraz wina.
Zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, prowadzimy sprzedaż i wynajem nieruchomości.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
SAMODZIELNA KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i wewnętrznymi Spółki,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Udział w sporządzaniu wyniku finansowego,
  • Uzgadnianie rejestru VAT,
  • Udział w  sporządzaniu deklaracji podatkowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
  • Dobra znajomość programu SYMFONIA,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność.

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę od zaraz,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki,
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.
Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.
Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Operator hotelu, Hossa.biz jako Spółka należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, zarządzająca
i administrująca nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi, w tym prowadząca
kompleksową obsługę, wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych,
zaprasza do składania CV poprzez przycisk aplikowania, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne