Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa ARCHICOM to ogólnopolski deweloper notowany na GPW, działający od ponad 30 lat na rynku nieruchomości. Tworzy go zespół pracujący z pasją, który od początku do końca realizuje własne projekty, czuje się w pełni odpowiedzialny za to, co kreuje i czerpie satysfakcję z możliwości spełniania obietnic składanych Klientom.

    Obecnie szukamy osoby, która dołączy do naszego Zespołu Księgowego jako

    w Archicom AM
    (miejsce pracy: Wrocław, ul. Liskego)

    Zadania na tym stanowisku obejmują:

    • Księgowanie dokumentów kosztowych
    • Wystawianie faktur przychodowych
    • Księgowanie list płac
    • Księgowanie wyciągów bankowych
    • Przygotowywanie przelewów
    • Sporządzanie deklaracji VAT
    • Sporządzanie i uzgadnianie JPK
    • Wyliczanie zaliczki na podatek dochodowy i podatku odroczonego
    • Sporządzanie pełnego bilansu rocznego
    • Wypełnianie pakietu konsolidacyjnego oraz przekształcenie danych z PSR na MSR
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Tworzenie rocznych deklaracji (US, GUS, podatek od nieruchomości)

    Szukamy osoby, która spełnia następujące wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum trzyletnie)
    • Umiejętność sporządzania bilansu, rachunków wyników, zmian w kapitale, sprawozdania z przepływów pieniężnych
    • Znajomość zagadnień z zakresu podatków oraz prowadzenia pełnej księgowości
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę wymagającą ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy
    • Stabilne zatrudnienie
    • Samodzielność działania, ambitne zadania.
    Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Elementem procesu selekcji jest badanie testami psychologicznymi
    W CV prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy przez Archicom AM z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Liskego 7, dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż Archicom AM będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zostałem poinformowany o prawie dostępu i zmiany moich danych osobowych.”.
    bottom