Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SAP Basis Administrator

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    W związku z naszymi nowymi projektami powiększamy nasz zespół specjalistów SAP. Poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

    Work place: Toruń
    Nr ref.: Trń/AdminBasis/072017

    OPIS STANOWISKA:
    • praca dla dużych klientów międzynarodowych
    • praca z jednym z największych w Polsce zespołów specjalistycznych – w większości bardzo doświadczonych inżynierów SAP Basis
    • udział w różnorodnych projektach (migracje, upgrade’y, migracje kolejnych systemów do SAP HANA)
    • praca z przekrojem technologii SAP Basis – (ERP, PI, SolMan, EP, SAP HANA, SAP BO, etc.)

    WYMAGANIA:
    • doświadczenie na stanowisku związanym z administracją systemem SAP Basis (minumum 2 lata doświadczenia)
    • doświadczenie w implementacji, konfiguracji i konserwacji SAP ECC, EP, PI, Solman (SAP HANA będzie bardzo mile widziane)
    • doświadczenie w monitorowaniu i rozwiązywaniu problemów systemów SAP
    • wiedza o administracji systemami Unix oraz Windows
    • doświadczenie w administracji Oracle/MS SQL
    • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę z zespołami zagranicznymi
    • gotowość do pracy w ramach dyżurów telefonicznych
    • doświadczenie w programowaniu ABAP (mile widziane)

    OFERUJEMY:
    • możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze
    • pracę z najnowszymi technologiami
    • możliwości rozwoju oraz szkolenia zewnętrzne
    • elastyczna forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
    • dużą stabilność zatrudnienia
    • pakiet ubezpieczeń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom