Logo Pracuj.pl

SAP Project Manager

HICRON sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Będziesz prowadzić projekty o zasięgu krajowym i międzynarodowym dla Naszych Klientów.

Będziesz odpowiadać za pełny cykl projektu. Zaczynając od etapu przedsprzedaży, na

którym będziesz pracować nad zrozumieniem potrzeb Klienta, planowaniem i przygotowaniem projektu. Kolejno będziesz monitorować oraz kontrolować przebieg realizacji projektu, aż do jego uruchomienia i przekazania projektu do bieżącego

utrzymania.

Będziesz wspierać Klientów w transformacji biznesowej oraz w procesie zmiany jako

zaufany doradca w obszarze zarządzania projektem oraz zarządzania zmianą.

Twoje działania będę obejmowały wszystkie aspekty zarządzania projektami jak przygotowanie, analizę, planowanie, budowanie rozwiązania i harmonogramów, zarządzanie zasobami i zespołami, komunikację i prezentacje wyników do interesariuszy oraz raportowanie prac dla Klienta, jak i na poziomie PPM.

Nasze wymagania

  • umiesz planować i zarządzać projektami, także w środowisku międzynarodowym,
  • umiesz konsolidować dane na poziomie ogólnym, jak i z uwzględnieniem detali,
  • samoorganizacja i samodzielność to Twoje mocne strony,
  • jesteś mistrzem komunikacji interpersonalnej,
  • potrafisz prezentować i negocjować sprawy ważne dla przebiegu projektu, także na poziomie Komitetu Sterującego czy Sponsorów Projektu,
  • lubisz pracować w angażującym środowisku pracy,
  • inicjatywa napędza Twoje działania,
  • znasz metodyki prowadzenia projektów takie jak SAP Activate, Agile, Prince,
  • potrafisz i lubisz pracować z pakietem Office365 i narzędziami takimi jak Jira czy Confluence,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zmianą zarówno w projektach, jak i zmianach organizacyjnych,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania jest ważnym elementem Twojego DNA,
  • 3+ lata doświadczenia w samodzielnym kierowaniu projektami SAP (warunek konieczny),
  • 1+ zakończony z sukcesem kompleksowy projekt o zasięgu międzynarodowym,
  • 1+ certyfikatów z zakresu zarządzania projektami,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim zarówno w mowie jak piśmie,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, darmowa platforma do nauki języków, imprezy integracyjne itd.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Aktualne oferty pracodawcy
12/2022/MJ

SAP Project Manager, Gdańsk