Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Scrum Master

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 13.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

    Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

    Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 18 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

    Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:
    liczba wakatów: 1
    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

    • Prowadzenie prac zespołu zgodnie z zasadami SRUM lub Kanban
    • Pomoc w przestrzeganiu zasad SRUM
    • Dbanie o ciągłe podnoszenie standardów SCRUM w zespole
    • Organizacja spotkań zespołu w ramach SCRUM
    • Weryfikacja działań zespołu SCRUM w ramach przyjętych zobowiązań i reguł w tym przestrzegania definicji oraz jakości i efektywności wykonywania zadań
    • Tworzenie raportów umożliwiających weryfikację działań zespołu SCRUM
    • Współpraca z IT Program Managerem przy wyznaczaniu celów dla zespołu oraz realizacji innych działań
    • Koordynacja przygotowywania pakietów wdrożeniowych w zespole SCRUM
    • Poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz posiadanych certyfikatów i egzaminów w zakresie i formie potwierdzonej przez przełożonego

    Wymagania:

    • Ponad rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Duże doświadczenie w pracy w zespole SCRUM w środowisku wytwarzania oprogramowania
    • Bardzo dobra znajomość zasad SCRUM
    • Doświadczenie na stanowisku Scrum Master
    • Umiejętności organizacyjne w tym kierowania i motywowania zespołu
    • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
    • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
    • Odpowiedzialność i komunikatywność

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe Informatyczne lub pokrewne
    • Znajomość SAFe
    • Znajomość TFS
    • Znajomość zagadnień ALM
    • Znajomość branży retail/e-commerce
    • Zainteresowanie rynkiem nowych technologii związanych z powstawaniem oprogramowania lub innych obszarów IT
    • Certyfikaty PSM

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
    • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji w tytule wpisując
    „Scrum Master”.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."