Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Scrum Master

  • Kraków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

    miejsce pracy: Kraków
    Obowiązki:
    • organizacja pracy, planowanie i inne czynności związane z metodyką Agile/ Scrumu;
    • zarządzanie pracą zespołu zgodnie z technikami takimi jak:  SCRUM, Kanban, BDD, ATDD oraz  TDD;
    • edukacja, mentoring i coaching członków zespołów deweloperskich, Product Ownerów i interesariuszy;
    • dbanie o ciągłe doskonalenie standardów Scrumu w zespole, współpraca z innymi zespołami;

    Oczekujemy:
    • minimum 2- letnia  praktyka  w pracy z  metodykami zwinnymi;
    • umiejętność zorganizowania pracy zespołów rozproszonych;
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • doświadczenie w pracy w projektach o dużej skali;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

    Oferujemy:
    • interesujące i pełne wyzwań  projekty;
    • współpracę wśród doświadczonych Specjalistów;
    • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę);
    • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lekcje języka obcego, imprezy integracyjne itd.;
    • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni w tygodniu.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.