Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Scrum Master

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w realizacji strategicznych projektów dla największych w Polsce organizacji.

    Praca w Pentacompie to możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym i kompetentnym zespole, w spółce, która współpracując z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami uczestniczy w prestiżowych projektach informatycznych.

    Obecnie poszukujemy specjalistów zainteresowanych rozwojem w roli Scrum Mastera.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki i zadania:

    • udział w projektach informatycznych związanych z wytwarzaniem oprogramowania w roli Scrum Mastera
    • coaching zespołu w zakresie stosowania zwinnych praktyk, wspieranie samoorganizacji zespołu
    • wdrażanie metod i rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności zespołów oraz jakości produktów
    • moderowanie spotkań scrumowych
    • eskalowanie ryzyk i problemów oraz proaktywne usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu
    • dbałość o stosowanie zasad i procesów zgodnych z metodą Scrum przez Zespół Deweloperski i Product Ownera

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • certyfikat Professional Scrum Master (I)
    • doświadczenie w pracy na stanowisku pełnoetatowego Scrum Mastera - minimum 1 rok
    • praktyczne doświadczenie w pracy w zespołach developerskich (udział bezpośredni w pracach wytwórczych w roli członka Zespołu) - minimum 3 lata
    • znajomość procesów oraz metodyk wytwórczych oprogramowania
    • zainteresowanie nowymi technologiami
    • doświadczenie w pracy z JIRA lub innymi aplikacjami wspierającymi pracę zespołu Scrumowego
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • proaktywne podejście do wyzwań
    • zdolność analitycznego myślenia

    Mile widziane:

    • certyfikat Professional Scrum Master (II)
    • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub technicznym
    • umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów w zakresie Scrum
      i zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania
    • praktyczne doświadczenie w zastosowaniu Lean Software Development

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym zespole, w prężnie rozwijającej się Spółce
    • możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów
    • dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • stabilne zatrudnienie
    • niekorporacyjne podejście do pracownika
    • pakiet benefitów po okresie próbnym

    Administratorem danych jest Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z siedzibą w Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.