Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Section Manager

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do światowego lidera produkującego maszyny budowlane i ziemne, do zakładu Caterpillar Poland Sp. z o.o.
    w Sosnowcu.

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji – atut),
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość systemów MRP (mile widziana znajomość programu SAP),
    • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wyniki.

    Mile widziane:

    • Znajomość środowiska pracy związanego z procesami spawalniczymi,
    • Umiejętność adaptowania się do zmiennych warunków środowiska pracy,
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

    Główne obowiązki na stanowisku pracy:

    • Kierowanie pracą podległego zespołu pracowników,
    • Dostosowywanie potrzeb kadrowych do wymogów produkcyjnych,
    • Odpowiadanie za bezpieczeństwo, jakość oraz realizację planów produkcyjnych,
    • Wspieranie organizacji pracy wśród wszystkich członków zespołu,
    • Wspieranie identyfikacji ryzyk na stanowiskach pracy (SFMEA) oraz pracowanie nad ich obniżeniem,
    • Tworzenie i śledzenie planów szkoleniowych podległych pracowników,
    • Kierowaniem procesem ciągłoego doskonalenia (CI),
    • Bieżące prowadzenie metryk liniowych,
    • Branie czynnego udziału w tworzeniu, szkoleniu, wdrażaniu, aktualizacji oraz auditowaniu kart pracy standaryzowanej (Standard Work),
    • Prowadzenie działań korygujących w zakresie celów strategicznych oraz taktycznych przedsiębiorstwa.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwości szkolenia oraz rozwoju.

    Dodatkowe benefity:

    • Rozbudowany system socjalny,
    • Karta Benefit Multisport,
    • Opieka medyczna Lux Med,
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU.

    Zgłoszenia w j.polskim i angielskim prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )