Security Officer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 24.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

    Obecnie do zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa Centrum

    Główne obowiązki:

    • ochrona obiektu
    • kontrola systemu zabezpieczeń
    • kontrola dostępu

    Wymagania:

    • niekaralność
    • mile widziane  doświadczenie w ochronie
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (B2-C1)

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • wynagrodzenie: 3600 zł netto
    • praca w systemie 12 godzinnym
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie klauzuli:
    "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."
    „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska (ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.