Sekretarka

  • Parczew, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOBIANEK powstała w 1992 roku, zajmujemy się dystrybucją środków do produkcji rolnej, węgla oraz skupem zbóż. Nasz dynamiczny rozwój powoduje nieustanne zapotrzebowanie na kreatywnych i uzdolnionych pracowników, którzy chcą realizować swoje pomysły i dążyć do doskonalenia swoich umiejętności.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Sekretarka
    Miejsce pracy: Parczew

    Zadania i obowiązki:

    • obsługa sekretariatu firmy, w tym odbieranie i wysyłanie poczty, odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji e-mail
    • prowadzenie bieżącej ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących
    • zamawianie materiałów i artykułów biurowych
    • monitoring bieżących wydarzeń branżowych, wyszukiwanie i przetwarzanie istotnych informacji
    • dbanie o czystość i sprawność sprzętu biurowego, miejsca pracy oraz biura
    • inne zadania zlecone przez przełożonych

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym umiejętność redagowania dokumentów, obsługa baz danych Excel, prowadzenie korespondencji seryjnej
    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • entuzjazm, inicjatywność oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań
    • rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez SOBIANEK Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez SOBIANEK Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.