Ta oferta pracy jest nieaktualna od 944 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Telewizja Polska S.A.
poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko
Sekretarka
w TVP Kultura
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SKE

Zakres obowiązków wybranej osoby będzie obejmował:

  • redagowanie pism,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i informacji wewnątrz firmy oraz z partnerami zewnętrznymi,
  • obsługę połączeń telefonicznych,
  • umawianie spotkań i prowadzenie kalendarza Dyrekcji,
  • koordynację procesu przyznawania patronatów TVP Kultura.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, najchętniej w zakresie szeroko rozumianej kultury,
  • dobrej orientacji w dziedzinie kultury,
  • umiejętności redagowania pism,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • kreatywności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod dużą presją.

Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj w terminie do 15 maja 2015 r.

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji „SKE”.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez Telewizję Polską S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 17, moich danych osobowych, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity  Dz.U. z 2002r nr 101, poz.926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się