Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euro-kontakt jest firmą rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim. Skupiamy wokół siebie specjalistów z wielu dziedzin, udzielamy pomocy poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia za granicą, a pracodawcom w znalezieniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.

    Aktualnie do naszego wrocławskiego biura poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:
    Sekretarka
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Prowadzenie sekretariatu firmy oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek
    • Obsługa korespondencji oraz koordynacja obiegu dokumentów w firmie
    • Przygotowywanie raportów i zestawień
    • Organizowanie zakupów na potrzeby firmy
    • Obsługa kasy gotówkowej firmy
    • Przygotowywanie i obsługa spotkań na terenie biura (spotkania biznesowe, szkolenia)
    • Bieżące wsparcie Zarządu

    Wymagania:

    • Znajomość pakietu MsOffice, a w szczególności Excel
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Skrupulatność i dobra organizacja pracy
    • Samodzielność
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym, ambitnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ścieżkę kariery

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”