Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób potrafiących współpracować w grupie,
    które wzmocnią swoją osobą nasz zespół.

    Zakres obowiązków

    • Planowanie, samodzielna realizacja oraz optymalizacja kampanii internetowych,
    • Samodzielna analiza ruchu sieciowego i obsługa narzędzi marketingu digitalowego (Google AdWords, Google Analytics, Google Tag Manager),
    • Marketing internetowy, budowanie kampanii reklamowych, optymalizacja stron, pozycjonowanie,
    • Przeprowadzanie kompleksowej analityki stron internetowych, mapy cieplne, testy A-B (Google Optimize, HeatJar) i samodzielna modyfikacja istniejących rozwiązań pod kątem otrzymanych wyników,
    • Badanie nowych trendów, analiza działań konkurencji oraz wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych i kanałów sprzedaży,
    • Zarządzanie SEO (analiza, strategia, optymalizacja treści)

    Oczekiwania

    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Tag Manager, AdWords, Optimize,
    • Bardzo dobra umiejętność budowania kampanii reklamowych, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych,
    • Bardzo dobra znajomość html/css i umiejętność kodowania,
    • Umiejętność przeprowadzania testów A-B
    • Umiejętność budowania mailingów i przeprowadzania kampanii mailingowych,
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w marketingu internetowym,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
    • Staranność i dobra organizacja pracy
    • Samodzielność

    Oferujemy

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    realny wpływ na realizowane projekty, możliwość kreowania oraz rozwijania swoich pomysłów
    pracę w przyjaznym, energicznym zespole,
    atrakcyjne wynagrodzenie
    możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    opieka medyczna
    dofinasowania do karty sportowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )