SEM/SEO Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogilvy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie reklamy. Z 125 biurami na całym świecie jest jedną z najczęściej nagradzanych sieciowych agencji reklamowych. W jej portfolio są kampanie zrealizowane dla największych światowych marek (Coca-Cola, Unilever, IBM, IKEA, American Express), które dzięki talentom multidyscyplinarnych zespołów i innowacyjnym rozwiązaniom stały się wyznacznikami nowoczesnej komunikacji.

    Polskie biuro Ogilvy w 2018 zostało uhonorowane tytułem Agencji Reklamowej Roku.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • Zaawansowane audytowanie serwisów pod względem SEO On-Site/Off-Site, SVMO (Search Visibility Market Overview)
    • Bieżące prace nad serwisami w zakresie ich optymalizacji oraz raportowanie działań
    • Stałe monitorowanie serwisów klientów oraz działań ich konkurencji
    • Tworzenie zaawansowanych strategii SEO
    • Pozyskiwanie i optymalizacja źródeł ruchu pod kątem maksymalizacji współczynnika konwersji
    • Planowanie i monitorowanie działań marketingowych w oparciu o przyjęte KPI dla klientów
    • Analityka internetowa i optymalizacja konwersji
    • Praca dla klientów korporacyjnych o zasięgu globalnym oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji
    • Wsparcie zespołu content (zwłaszcza w zakresie procesów redakcyjnych przez pryzmat SEO)
    • Współpraca z działem Client Service oraz New Business przy przygotowywaniu prezentacji
    • Doradztwo oraz obsługa przed i posprzedażowa

    Wymagania:

    • 5 - 6 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wiedza praktyczna z zakresu SEO/Pozycjonowania + bieżąca znajomość aktualnych trendów
    • Doświadczenie w pracy nad technicznymi aspektami SEO
    • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i terminowość
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami przy współpracy z działami PM/CS/IT oraz podmiotami zewnętrznymi
    • Zaawansowana znajomość narzędzi Google Search Console, Ahrefs, Semstorm, Semrush, Majestic, Google Analytics 360, Google Optimize, Zennoposter, Screaming Frog
    • Podstawowa znajomość HTML/CSS (znajomość Javascript/PHP będzie atutem)

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej agencji reklamowej przy obsłudze znanych marek
    • Możliwość nauki innych technologii i dostępu do najbardziej znanych narzędzi
    • Elastyczne godziny pracy, pojawiasz się w biurze między 7:00-10:00
    • Pracę w metodykach zwinnych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Opiekę medyczną o podwyższonym standardzie
    • Kartę Multisport
    • Szkolenia
    • Pyszną kawę, miłą atmosferę i designerskie, przestronne biuro

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

    Drogi Kandydacie/Kandydatko,

    Dbamy o Twoje dane osobowe na każdym etapie rekrutacji pracowników.

    W przypadku chęci aplikowania dla celów przyszłych rekrutacji prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie w celu nawiązania współpracy z Ogilvy Sp. z o.o. dla celów przyszłych procesów poszukiwania pracowników. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia. Wiem, że w każdym momencie zgodę mogę wycofać, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano wcześniej.”

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Administrator Danych Osobowych

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Ogilvy Sp. z o.o.; pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, XIII Wydział KRS: 0000137229, NIP: 526-00-00-459, REGON: 012122225 jako pracodawca.

    Inspektor ochrony danych

    Mogą się Państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych listownie lub pod adresem: dane[email protected].

    Cel i podstawy przetwarzania

    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Ogilvy Sp. z o.o będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Przepisy prawa pracy: art. 22 (1) Kodeksu pracy.

    W przypadku nawiązania współpracy z nami na podstawie umowy cywilnoprawnej (np. umowa zlecenie), Twoje dane przetwarzamy w zakresie niezbędnym do wyłonienia kandydatów do zawarcia umowy (art. 6 ust. 2 lit. b i f RODO).

    Jakie dane osobowe przetwarzamy

    Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (np. w CV, liście motywacyjnym, formularzu aplikacyjnym), w szczególności możemy przetwarzać następujące informacje o Tobie: imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (np. e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania), informacje dotyczące Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego jak również Twój wizerunek (jeżeli zamieścisz swoje zdjęcie w dokumentach aplikacyjnych).

    W przypadku przeprowadzenia testów kompetencji i udzielenia przez Ciebie zgody na udział w takich testach, przetwarzamy także informacje dotyczące Twojej wiedzy, umiejętności oraz właściwości osobowościowych (np. informacje o Twoich umiejętnościach językowych lub predyspozycjach do zajmowania określonego stanowiska)

    podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 2 lit. f RODO).

    Czy stosujemy profilowanie i automatyczne podejmowanie decyzji

    Pani/Pana dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Czy przekazujemy Twoje dane osobowe poza EOG

    Przetwarzamy Twoje dane osobowe jedynie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

    Odbiorcy danych osobowych

    Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie Ogilvy. Pani/Pana dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom zewnętrznym świadczącym na rzecz Administratora usługi, takie jak usługi prawne, audytorskie i księgowe, jak również dostawcom usług informatycznych on-line (np. IBM, Microsoft). Twoje dane mogą być również udostępnione firmie eRecruitment Solutions Sp. z o.o. – dostawca systemu eRecruiter do zarządzania procesem rekrutacji.

    Okres przechowywania danych

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

    W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

    Prawa osób, których dane dotyczą

    Mają Państwo prawo do:

    1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4) prawo do usunięcia danych osobowych;
    5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

    Informacja o wymogu podania danych

    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku umów cywilnoprawnych podanie danych wymagane jest dla celów prowadzenia rekrutacji.

    Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie pozostałych danych, podanie danych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.