SEM Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 03.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma z branży handlowej poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Twoimi zadaniami będą:

  • bieżącą obsługę kampanii reklamowych Google Adwords,
  • tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych,
  • bieżące badanie efektywności i optymalizacja prowadzonych działań online,
  • kontrolę nad budżetami i celami kampanii SEM, tworzenie raportów i analiz,
  • monitorowanie działań konkurencji i analizę trendów na rynku,
  • testowanie nowych kanałów marketingu online oraz monitorowanie ruchu na stronie.

Jeśli masz:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, dziennikarstwo, public relations, reklama),
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w marketingu online,
  • Biegłą znajomość Google AdWords i Google Analytics,
  • Zaawansowaną znajomość MS Excel,
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego - niezbędna w codziennej komunikacji,
  • Bardzo dobrą organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Bardzo dobrą orientacja na rynku marketingu internetowego i użytecznych narzędzi.

Zaaplikuj, wybranej osobie zapewnimy:

  • Stałą współpracę na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i inne benefity wg wyboru
  • Luźną atmosferę współpracy w średniej firmie (200 os)
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w innowacyjnych projektach marketingu online
  • Brak korporacyjnych procedur i struktur

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej