Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEM Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Result Media to zespół specjalistów z branży marketingu on-line, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji Internetowych kampanii reklamowych. Jest częścią grupy KnowledgeHub, skupiającej w swoim portfelu ponad 20 spółek związanych z marketingiem internetowym (m.in. Senuto, Inifinity Media, Mint Media, Bid Lab, NapoleonCat, Data Exchanger, MyLed, Catvertiser, F25).

    Już teraz możesz dołączyć do profesjonalnego zespołu Result Media, certyfikowanej agencji Google Partners Premier, laureata konkursów i programów organizowanych przez Google.

    Result Media to spółka oferująca swoim klientom zaawansowane kampanie internetowe realizujące najtrudniejsze cele marketingowe.

    Pracujemy dla takich Klientów jak m.in: Eden Springs, Grupa Medicover, Kino Świat.

    Rozpoczynamy proces rekrutacyjny na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w Google AdWords / Google Marketing Platform,
    • Realizacja performance’owych kampanii poza ekosystemem Google,
    • Bliska współpraca z zespołem Client Service,
    • przygotowywanie raportów analitycznych,
    • prowadzenie, monitorowanie kampanii w innych systemach reklamowych niż Google AdWords,
    • uzyskanie pełnej certyfikacji Google AdWords + Google Analytics.

    Aplikuj, jeśli:

    • posiadasz 2-letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii w Google AdWords,
    • potrafisz poruszać się w takich narzędziach jak: Google Analytics oraz Google Tag Manager,
    • znasz podstawowe zagadnienia związane z SEO,
    • posiadasz ogólną wiedzę o rynku reklamy Internetowej,
    • płynnie poruszasz się w Excelu,
    • potrafisz analizować dane oraz trafnie wyciągać wnioski z dostępnych liczb oraz analiz,
    • znasz podstawy języka HTML, Java Script,
    • cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju.

    Oferujemy:

    Dzięki unikalnej technologii, zespołowi Result Media, złożonemu z najlepszych profesjonalistów z branży reklamy internetowej oraz synergii pozostałych spółek z portfela KnowledgeHub, zapewnimy Ci:

    • stabilną pracę w miłej atmosferze i w doświadczonym zespole,
    • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
    • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
    • bliską współpracę z zespołem agencyjnym Google,
    • aktywny rozwój - u nas zyskasz kompetencje i rozwiniesz umiejętności w kilku dziedzinach: zarządzania zespołem, analityki internetowej i mix mediów online (SEM, SEO, afiliacja, display, mailing, RTB), e-commerce, social&video,
    • bezpłatny udział w szkoleniach, konferencjach branżowych dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie reklamy internetowej i unikalnej wiedzy,
    • indywidualną ścieżkę kariery - perspektywa awansu na stanowisko Seniora z wyborem własnej, interesującej Cię specjalizacji tj.: SEM Leader, SEM & Analytics, SEM & E-Commerce lub SEM & Paid Social,
    • możliwość pracy dla dużych klientów, m.in. Eden Springs, Medicover, Kino Świat.
    Prosimy wysyłać CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".
    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”