Senior Account Manager

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (umowa o pracę na czas określony)

    Kraków -termin zatrudnienia 01.02.2019
    Kielce – termin zatrudnienia 01.01.2019
    Rzeszów – termin zatrudnienia 01.01.2019

    Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Zadania

    • skuteczne realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych
    • słuchanie, umiejętnie reagowanie na zdiagnozowane potrzeby klientów i adekwatne doradzanie
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obsługiwanym portfelem Klientów Kluczowych
    • prowadzenie projektów sprzedażowych (realizacja zamówień, ofertowanie, obsługa posprzedażowa)
    • monitorowanie realizacji usług dla przydzielonej grupy Klientów
    • obsługę Klientów zgodnie ze standardami Orange
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas, jeżeli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi jako opiekun lub przedstawiciel handlowy
    • posiadasz wiedzę z branży telekomunikacyjnej
    • umiejętnie planujesz pracę i systematycznie realizujesz zadania
    • budujesz relacje oparte na zaufaniu
    • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
    • komunikujesz się w języku angielskim
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Prywatną opiekę medyczną
    Internet i telefon bez limitu

    Kartę sportową bez limitów
    Nowe znajomości i przyjaźnie na lata

    Realne wyzwania na co dzień

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Jolanta
    Pawlikowska

    [email protected]

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom