Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Android Developer (m/f)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 14.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł
    Misją Westwing jest zainspirowanie i uczynienie każdego domu pięknym domem. Szukamy cudów eCommerce w 11 krajach europejskich. W ciągu niespełna 7 lat na rynku zwiększyliśmy przychody o 220 milionów Euro w 2017 roku.

    Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Około 1100 członków zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z inspirującymi ludźmi, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i poszukują wyzwań.

    Myślisz, że mógłbyś do nas dołączyć?

    Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, obecnie poszukujemy
    Senior Android Developer (m/f).

    Obowiązki:

    • Tworzenie i rozszerzanie szybkich, przyjemnych w obsłudze, atrakcyjnych wizualnie aplikacji na telefony i tablety z systemem Android
    • Ścisła współpraca z naszymi zespołami ds. Produktów i projektów, by dostosować ofertę Westwing do platformy Android
    • Skuteczna praca nad zwinnym rozwojem produktu i zarządzanie pełnym cyklem rozwoju mobilnego, w tym testowanie, integracja oraz publikowanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych
    • Przyczynianie się do wydajności i niezawodności naszych najlepiej ocenianych aplikacji na Androida działających w 15 krajach

    Wymagania:

    • Doświadczenie w budowaniu złożonych aplikacji, opartych na solidnej, modułowej architekturze, umożliwiającej szybkie zmiany w odniesieniu do wymagań biznesowych
    • Dokładne poznanie całego cyklu życia oprogramowania mobilnego od specyfikacji, przez implementację, testowanie, ciągłą integrację i wdrażanie w Sklepie Play
    • Silne umiejętności programowania w Javie, doświadczenie Kotlin to plus
    • Doświadczenie w czystej architekturze (MVVM lub MVP), programowaniu reaktywnym (RxJava), komponentach architektury Androida, testowaniu urządzeń i oprzyrządowania
    • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu interfejsów API REST zaplecza i / lub mobilnych interfejsów internetowych
    • Na tym stanowsku chętnie zobaczymy luszi z pasją, przywiązujacych wagę do jakości kodu
    • Umiejętnść rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i umiejętności komunikacyjne
    • Biegła znajomość języka angielskiego, inne języki są atutem

    Oferujemy:

    • Ciągłe samodoskonalenie środowiska. Dostęp do portali e-learningowych, budżet na konferencje (500 euro rocznie ) i płatne certyfikaty to tylko niektóre ze sposobów, w jakie pomagamy Ci być sobą.
    • Otwartą organizacje technologiczna z podejściem "najlepsze narzędzie do pracy". Swoboda wyboru narzędzi i technologii daje dużo miejsca na naukę i eksperymenty
    • Świetną atmosferę. Piątkowe imprezy, imprezy drużynowe i hakatony to tylko niektóre z naszych sposobów, w jakie chcemy, aby nasze biuro było miejscem, w którym chcesz spędzać czas.
    • Zdolność do zdefiniowania swojej pracy. Z przyjemnością pomożemy ci podjąć nowe obowiązki i pomóc ci rozwinąć się w roli, którą chcesz.
    • Z nami wybierzesz komputer, akcesoria, edytory i narzędzia, które najbardziej Ci odpowiadają.
    • Mobilność wewnętrzna. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego lub wypróbować nowy zespół, mamy program "rotacji zespołu", który pozwala ci przejść do otwartych pozycji w innych zespołach.
    Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”